Sklep

Cena

  • -
Filtruj
Zamknij

Meble kosmetyczne

Wyposażenie salonów kosmetycznych to nie tylko sprzęt i urządzenia do przeprowadzania zabiegów, ale również cała otoczka, czyli meble kosmetyczne i sposób ich aranżacji. Do tego tematu można podejść na wiele sposobów, jednak nie ulega wątpliwościom, że niektóre elementy wyposażenia po prostu muszą się znaleźć w salonie. I o ile można wybierać pomiędzy fotelem kosmetycznym a leżanką, to nie da się ukryć, że recepcja powinna znajdować się w każdym gabinecie. Nasza firma doskonale rozumie zróżnicowane potrzeby klientów, dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertę wyposażenia do salonów kosmetycznych. Znajdziesz tutaj meble w każdym typie, rozmiarze i kolorze, co ułatwi Ci odpowiednią aranżację własnego salonu. Mamy pewność, że u nas dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz. I to w przystępnych cenach – przekonaj się o tym osobiście.

Wyposażenie salonu kosmetycznego

Sprzęt kosmetyczny to bardzo ważny element wyposażenia, bez którego z pewnością nie może funkcjonować żaden salon. Podobnie wygląda sprawa z meblami kosmetycznymi, które nie tylko odpowiadają za aranżację wnętrz, ale również (a może przede wszystkim) za jakość wykonywanych usług oraz wygodę klientów. I tylko znalezienie Złotego Środka pomiędzy liczbą i rodzajem sprzętu oraz typem wyposażanie pozwala na stworzenie miejsca, do którego chce się wracać, zarówno jako pracownik, jak i klient. Aby osiągnąć taki efekt, należy skupić się na kilku elementach i całą aranżację zaplanować z wyprzedzeniem. Oczywiście, późniejsze uzupełnianie mebli o nowe dodatki jest także możliwe, ale takie wcześniejsze planowanie ma z pewnością wiele zalet. Jakich? Pozwala m.in. lepiej przygotować przestrzeń, zaaranżować wnętrza i dopracować ofertę salonu. W końcu trochę inaczej pracuje się z osobą na leżance, a inaczej z klientem siedzącym w fotelu kosmetycznym. Jednak bez względu na Twój wybór, jedno jest pewne – w naszym sklepie internetowym znajdziesz meble, które pozwolą Ci wynieść jakość swojej pracy na bardzo wysoki poziom i sprawią, że klienci będą chętnie powracać do Twojego gabinetu. I tego Ci właśnie życzymy.

Wygoda, wygląd i funkcjonalność w jednym

Meble kosmetyczne do salonu beauty powinny być wygodne, funkcjonalne i świetnie się prezentować, a każda z tych cech jest równie ważna w odbiorze. W końcu komfort użytkownika wpływa na to, jak czuje się on podczas zabiegu, a to z kolei przekłada się na jego ocenę całej usługi. Warto więc zadbać o to, aby meble miały możliwość dopasowywania ich do poszczególnych klientów np. poprzez regulowanie konta nachylenia. Dodatkowo wszelkiego rodzaju podnóżki, podłokietniki i zagłówki zwiększają wygodę – zarówno samego klienta, jak i pracownika wykonującego zabieg. A skoro już o tym mowa, to płynnie przechodzimy do kolejnej cechy, czyli funkcjonalności. Świetnym przykładem jest tutaj fotel kosmetyczny, który można kupić w standardowej wersji lub zadbać o dodatki (np. sterowanie pilotem, regulowana wysokość i kąt nachylenia itd.). I wreszcie ostatnia kwestia, czyli wygląd, który jest także bardzo ważnym czynnikiem decydującym o zakupie. I w tym przypadku liczy się nie tylko sam kolor, ale również jakość wykonania i dbałość o szczegóły. Wspomniany już wyżej fotel kosmetyczny może więc być czarny, biały lub w innym kolorze, wykonany ze skóry lub z syntetycznego materiału, prosty lub rozbudowany itd. Wpływ wyglądu wnętrz na odbiór całego pomieszczenia jest ogromny, więc warto zwrócić uwagę na ten aspekt. W naszym sklepie internetowym wychodzimy naprzeciw klientom o różnych potrzebach i możliwościach, dzięki czemu oferta produktowa jest naprawdę spora. Jednak wszystkie nasze produkty łączy jedna wspólna cecha – wysoka jakość, która jest podstawą zadowolenia klientów. I to zarówno naszych własnych, jak i przyszłych użytkowników salonów. O tym najlepiej przekonać się osobiście, dlatego zachęcamy do zakupów mebli kosmetycznych z naszego asortymentu.

Wyposaż swój salon kosmetyczny z MZ BEAUTY

Stolik kosmetyczny, taboret, fotele SPA, brodziki do pedicure, krzesło, biurka i łóżka oraz leżanki. To tylko część produktów z naszego bogatego asortymentu. Razem z MZ Beauty możesz wyposażyć swój gabinet kosmetyczny od A do Z, ponieważ wszystkich niezbędnych zakupów dokonasz w jednym miejscu. Mamy świadomość tego, że potrzeby użytkowników są różne, dlatego też maksymalnie zróżnicowaliśmy ofertę, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających odbiorców. Potrzebujesz biurka do manicure? A może zamarzyłeś sobie wygodny, biały fotel kosmetyczny? Żaden problem, ponieważ u nas dostaniesz to i to. Wszystkie meble kosmetyczne z naszego katalogu zostały dokładnie opisane i sfotografowane, dzięki czemu szybko dotrzesz do informacji, których potrzebujesz. A jeśli szukasz konkretnego produktu, to możesz wpisać jego nazwę w wyszukiwarkę u góry strony lub przejrzeć dostępne kategorie. Wszystko według własnego uznania i potrzeb. A co z ceną? To w końcu dość istotny aspekt wszystkich zakupów. Tutaj również postawiliśmy na sporą różnorodność, dzięki czemu każdy może skorzystać z naszej oferty. Oczywiście cena idzie w parze z funkcjonalnościami, więc osoby, które nie chciałyby rezygnować z bardziej rozbudowanych opcji mogą sprawdzić, czy na dany produkt obowiązuję obecnie jakaś promocja lub skorzystać z systemu ratalnego. W ten sposób wyposażenie w zasadzie samo na siebie zapracuje, bo jego cena zwróci się w momencie wykorzystania go w swoim salonie.

Oferta mebli kosmetycznych w MZ BEAUTY

Meble kosmetyczne dostępne w naszym sklepie internetowym można podzielić na kilka kategorii. W ten sposób nie tylko ułatwiamy nawigację po samym sklepie, ale również podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wybierając produkty do swojego gabinetu. Znajdziesz więc tutaj m.in.:

  • fotel kosmetyczny (także w wersji SPA),
  • taboret kosmetyczny,
  • stolik kosmetyczny,
  • leżanki do masażu,
  • pochłaniacze pyłu,
  • meble (np. recepcja),
  • krzesła do makijażu,
  • brodziki do pedicure,
  • części zamienne.


W ten sposób możesz w jednym miejscu kupić wszystkie niezbędne elementy wyposażenia. Przecież potrzebujesz zarówno poczekalni, w której mogą na chwilę usiąść Twoi klienci, leżanek do przeprowadzania zabiegów, czy urządzeń do sterylizacji oraz utrzymania porządku (np. pochłaniacze pyłu). U nas dostaniesz je wszystkie, a każdy produkt w wysokiej jakości, która pozwoli zapewnić najlepszy rodzaj usług odbiorcom. A jeśli szukasz produktów do pracowni fryzjerskiej, to również znajdziesz je u nas. Wszystkie niezbędne informacje na temat wybranych kategorii możesz znaleźć w zakładce "salony fryzjerskie". I chociaż część asortymentu jest wspólna dla obu branż, to np. taki fotel fryzjerski wyróżnią się innymi funkcjonalnościami niż jego odpowiednik z gabinetów kosmetycznych. Sprawdź sam, co dla Ciebie przygotowaliśmy, a w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. W tym celu możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo, a na wszystkie zapytania odpowiemy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zakupów, ponieważ mamy pewność, że będą one co najmniej satysfakcjonujące.

Newsletter